img
לתיאום פגישת ייעוץ

הצרת היקפים – השיטות הטובות ביותר

הצרת היקפים – השיטות הטובות ביותר
26.9 | פורסם ע״י: ד״ר וולף

הרפואה האסתטית עוסקת בתחומים רבים, ומבקשת לשפר את המראה החיצוני ואת איכות החיים של המטופלים והמטופלות. אחד התחומים המבוקשים ביותר הוא הצרת ההיקפים. ישנן שיטות שונות, פולשניות ושאינן פולשניות, להשגת מראה חטוב ומוצק יותר.

טיפול ממוקד לריכוזי שומן

גם לאחר דיאטה (ובעיקר לאחר ירידה מהירה ומשמעותית במשקל הגוף) או אחרי הריונות, ולעתים “באשמת” הגנטיקה יש אזורים שונים בגוף שמראם אינו משביע את רצון המטופל או המטופלת. לעתים קרובות מדובר בריכוזי שומן באזורי גוף מסוימים, דוגמת הבטן, הירכיים, הזרועות, הישבן ואפילו הברכיים, הדורשים טיפול נקודתי וממוקד.

הצרת היקפים בניתוח
קיימות שתי שיטות מסורתיות, ניתוחיות, להצרת היקפים: ניתוח מתיחה ושאיבת שומן. ניתוח המתיחה או הניתוח להצרת היקפים מתבצע במטרה להסיר עור מדולדל או עודף. מדובר בעור רפוי שסיבי האלסטין שבו נקרעו ואינם מתוחים עוד. מכיוון שהעור אינו מתוח, השומן שמתחת לעור מפוזר בצורה לא אחידה. הניתוח מתאים לנשים ולגברים המעוניינים במראה חטוב ומוצק יותר ובסילוק שומן ועודפי עור. במהלך הניתוח מהדקים את שרירי הבטן, מסירים עודפי שומן וכן עודפי עור.

לניתוח זמן החלמה ממושך ביחס לשיטות אחרות, והוא מותיר אחריו צלקות. במרפאת ד”ר יורם וולף בניתוח מתיחת בטן מתבצע חתך נמוך שמאפשר, לאחר ההחלמה, הסתרה של עקבות הניתוח בעזרת לבוש תחתון או בגד ים.

שאיבת שומן מתבצעת בעיקר בבטן, בירכיים ובישבן אך גם בזרועות, בגב, בשדיים, בברכיים, בצוואר, בסנטר ובלחיים. מדובר באזורים שבהם מצטברים ריכוזי שומן שקשה להסירם בעזרת דיאטה או באמצעות פעילות ספורט ממוקדת. שאיבת שומן מתאימה לגברים ולנשים. לגברים קיים ניתוח ייחודי, “גניקומסטיה”, שמטרתו סילוק שומן מאזור החזה, כדי להימנע ממראה “שדיים גבריים”. גם ניתוח שאיבת שומן הוא פולשני ודורש זמן החלמה.

הצרת היקפים ללא ניתוח – Cooltech
טכנולוגיית Cooltechהיא אחד הפיתוחים החדשניים, המאפשרת להעניק למטופל או למטופלת הצרת היקפים באופן שאינו פולשני ובהליך שאינו דורש זמן החלמה. טכנולוגיית Cooltechמתבססת על ההבנה שתאי השומן בגוף רגישים יותר לקור מרקמות אחרות, ולכן קירור האזור המטופל לטמפרטורה של מינוס 8 מעלות יוצרת בהם פגיעה מבוקרת.

טיפול במכשיר Cooltechנמשך כ-70 דקות, שבהן הידיות שמקררות את אזור הטיפול צמודות לגוף. התהליך אינו כואב כלל. בתום הטיפול, תאי השומן שעברו את תהליך ההקפאה למעשה “מתים” – עוברים תהליך שנקרא בשפה המקצועית “אפופטוזיס” – ואינם יכולים להתחדש עוד. לאחר 70 דקות של הקפאת שומן הגוף, מעסים את האזור שטופל כדי לחדש את זרימת הדם התקינה.

תאי השומן שעברו טיפול בהקפאה עוזבים את הגוף באופן טבעי, דרך מערכת הלימפה. תהליך הסילוק נמשך שבועות עד חודשים – ומשתנה מגוף לגוף. לכן, את התוצאות הסופיות של הטיפול רואים לאחר 3 חודשים מיום הטיפול.

הצרת היקפים ללא ניתוח – LPG
טיפול LPGיכול להתבצע גם כטיפול משלים לטיפולי קולטק, אך גם כטיפול העומד בפני עצמו. טיפול LPGיעיל במיצוק העור, בטיפול בצלוליט ובהצרת היקפים. הטיפול מבוסס על שיטה צרפתית שנקראת endermologie(אנדרמולוג’י), המגרה בעדינות את העור כדי להעיר את התאים להתחדשות. לאחר הפעלתם באמצעות העיסוי במכשיר LPG, התאים מתחילים לסנתז מחדש, ובאופן טבעי, קולגן, חומצה היאלורונית ואלסטין – ומשחזרים את הצפיפות הטבעית של הדרמיס, מבפנים.

טיפולי LPG מתאימים לכמה סוגי מטופלים או מטופלות:

1. מטופלים לפני ואחרי ניתוח פלסטי – טיפולLPGמסייע בהכנת העור ותאי השומן לקראת הניתוח; ולאחר הניתוח הוא מסייע להקלה בכאבים, לשיפור ולזירוז תהליך ההחלמה, להורדה בנפיחות ולהפחתת בצקות.

2. טיפול LPG אסתטי לצלוליט – למטופלים ומטופלות המבקשים לטשטש ולהחליק את הצלוליט באזורים שונים בגוף (ישבן וירכיים בעיקר). בזמן הטיפול נלבשת חליפה מבד ייחודי המותאמת אישית, שמטרתה שיפור אחיזת הידיות בגוף המטופל או המטופלת.

כדי להחליט איזו שיטה או שילוב של טיפולים יתאימו לך יותר, יש צורך בפגישה עם מומחה בכירורגיה פלסטית. במהלך הפגישה יוצגו כל השיטות, האפשרויות, היתרונות והחסרונות, ותתקבל החלטה משותפת על הטיפול המתאים ביותר.

לתיאום פגישת ייעוץ cross
cross
יצירת קשר